8 вересня відбулась позачергова ХХХХІІІ сесія Березанської селищної ради 8 скликання під головуванням очільника громади Валерія Хоміцького. Про це повідомляє прес-служба Березанської громади.
На засідання також прибули перший заступник начальника Миколаївської військової райдержадміністрації Андрій Грейц та заступник начальника Раміль Агабеков — обговорили з учасниками зустрічі можливі шляхи вирішення питання ремонту ПРУ в Березанській громаді.
Після затвердження порядку денного, депутати перейшли до розгляду питань, а саме:
— про внесення змін до рішення ХХХІХ сесії VІІ скликання «Про припинення юридичної особи Краснопільського госпрозрахункового комунального підприємства Березанської селищної ради шляхом приєднання до комунального підприємства «Березань» Березанської селищної ради» від 29.06.2023 № 6.
У ході обговорення чотири рішення було прийнято одноголосно, одне не прийнято (№2 порядку денного).
Селищний голова Валерій Альбінович подякував депутатам ради за виважену й конструктивну позицію та активну роботу.