В Рибаківській амбулаторії відбудеться прийом спеціалістів

0
277

Цієї суботи, 27 травня, у Рибаківської амбулаторії відбудеться прийом спеціалістів  – сімейного лікаря, психолога та соціального працівника з метою покращення здоров’я жителів Коблівської громади. Про це йдеться у повідомленні офіційного сайту Коблівської територіальної громади. 

Зазаначається, що цей захід організований благодійним фондом, метою якого є надання підтримки пацієнтам та лежачим хворим. Завдяки щедрості спонсорів та партнерів, пацієнти матимуть змогу отримати безкоштовні медичні послуги та необхідні засоби гігієни.

Сімейний лікар буде присутній з 9:30 до 14:30, готовий надати консультації, діагностику та призначення лікування для всіх членів вашої родини. Ви зможете звернутися до нього з будь-якими питаннями стосовно вашого здоров’я та отримати необхідну допомогу.

Психолог також буде доступний для консультування. Він зможе допомогти вам управляти стресом, розібратися з емоційними проблемами та забезпечити вам психологічну підтримку.

Крім того, соціальний працівник буде присутній, щоб надати поради та допомогу по соціальним питанням. Ви зможете отримати інформацію про доступні соціальні програми та послуги, які можуть бути корисними для вас або вашої сім’ї.

Жителів Рибаківки та навколишніх населених пунктів запрошують завітати до Рибаківської амбулаторії в суботу, 27 травня, щоб скористатися цією чудовою можливістю. Фахівці будуть раді допомогти вам і зробити все можливе для вашого здоров’я та добробуту. Не забудьте про час прийому: з 9:30 до 14:30.