Додаток Армія+ спростить роботу військових з документами — Міноборони

0
71

Мобільний застосунок Армія+, який розробляє Міністерство оборони України, спростить роботу військовослужбовців з документами.

Про це повідомив заступник міністра оборони Катерина Черногоренко, передає Укрінформ з посиланням на Арміяінформ.

«Нарешті ми робимо єдину екосистему, єдине цифрове рішення, яке буде забезпечувати військовослужбовцям всю систему послуг», — сказала Черногоренко.

Вона пояснила, що подати будь-який рапорт можна буде у два кліки, та додала, що електронний рапорт — це найочікуваніша послуга для військовослужбовців. Функціонал також дозволятиме побачити статус розгляду цього рапорту.

«Наприклад, якщо військовослужбовець хоче підписати рапорт на відпустку, він зможе зробити це за кілька секунд, обравши шаблон і підписавши електронним підписом», — сказала заступник міністра.

У додатку також буде електронне військове посвідчення, яке дасть можливість авторизуватися і підтвердити свою особу та надасть доступ для бойових систем.

Також в додатку буде база знань, яка акумулюватиме військовий досвід, форма зворотного зв’язку та онлайн-база курсів.

«Паперова робота гальмує роботу військових і відволікає від справді важливих завдань. Тому ми прагнемо зробити цифровий прорив задля зручності військових та ефективності армії. Завдяки застосунку рапорти стануть автоматичними та зручними», — додала Черногоренко.

Як повідомлялось, у Міністерстві оборони анонсували запуск додатка Армія+ влітку цього року.