Під час обстрілу Миколаєва окупантами загинув Герой України Олексій Вадатурський

0
885

Герой України, власник найбільшої зерноторгової компанії Нібулон” Олексій Вадатурський загинув у ніч на 31 липня. У його будинок потрапив російський снаряд під час обстрілу Миколаєва.

Про це повідомив голова Миколаївської обласної Військової адміністрації Віталій Кім у своєму Телеграм – каналі.

“Вночі внаслідок обстрілу міста трагічно загинули Герой України, генеральний директор компанії “Нібулон” Олексій Опанасович Вадатурський та його дружина Раїса Михайлівна Вадатурська. Олексій Опанасович зробив багато для Миколаївщини, багато для України. Його внесок у розвиток аграрної та суднобудівної галузі, розбудову регіону неоцінений”, – написав Кім.

Раніше голова Миколаївської обласної Військової адміністрації Віталій Кім повідомляв, що в ніч на 31 липня після 01:00 і вранці близько 05:00 Миколаїв піддався масованим обстрілам. Попередньо, одна людина загинула, дві – отримали поранення.

Внаслідок обстрілів пошкоджено низку об’єктів інфраструктури. Зокрема, готель, спортивний комплекс, два заклади освіти та СТО. Також пошкоджено житлові будинки. На місцях прильотів виникло кілька пожеж.

“Так багато зроблено – так багато можна було б зробити… З повагою та глибоким співчуттям. Спочивайте з миром…”, – висловив слова співчуття голова Миколаївської ОВА.