В ста километрах от Коблево появится еще одно туристическое место

0
2005
Фото: Суспільне Миколаїв

Мыс Аджигол — новая туристическая локация, которую обустраивают на берегу Днепро-Бугского лимана, вблизи села Солончаки Очаковского района, пишет Суспільне. Миколаїв.

Разрешение на обустройство рекреационной зоны выдало Очаковское лесоохотничье хозяйство.

На Аджигольском мысе это будет первое официальное место отдыха для туристов. Ближайшие туристические локации расположены в 15-20 километрах.

«Це перше місце – це невідома Миколаївщина. Якщо ми подивимося на карту, в нас праворуч буде археологічний заповідник «Ольвія», ліворуч — місто Очаків, яке має відповідну специфіку. А якщо переплести близько 12-15 кілометрів – це буде наша Кінбурнська коса», — рассказал инициатор создания рекреационной зоны Николай Грубый.

Фото: Суспільне Миколаїв

По словам экологини Инны Тимченко, природа мыса уникальна: здесь гнездятся краснокнижные птицы, растут редкие растения, а микроклимат имеет лечебные свойства.

«З одного боку, ми завжди трошки хвилюємося щодо впровадження якихось туристичних об’єктів, з іншого боку, ми розуміємо, якщо їх впроваджувати правильно, як «зелений туризм», то це тільки буде на користь. Це зменшить навантаження у вигляді відходів, тому що всі відходи будуть збиратися. Якщо хлопці надалі впровадять сортування – це буде і виховний момент», — говорит Инна Тимченко.

Фото: Суспільне Миколаїв

Эта территория принадлежит Лесному фонду Украины. Организаторы заключили договор с Очаковским гослесоохотхозяйством и получили разрешение на обустройство рекреационной зоны.

Фото: Суспільне Миколаїв

«Тут надаються рекреаційні послуги людям: намети, відпочинок, щоб люди могли розміщатися і там відпочивати. Вони мають зробити там інфраструктуру. Їм надаються послуги з вивезення сміття, прибирання, місце для вогнища. У договорі прописано, що ми надаємо ці послуги їм», — рассказал директор ГП «Очаковське лесоохотничье хозяйство» Владимир Туровский.