У Дмитрівці відкрито новий ігровий дитячий майданчик (ФОТО)

23 листопада в селі Дмитрівка Березанської територіальної громади за участі місцевих жителів відбулося святкове відкриття дитячого майданчику “Кіт у чоботях” – з перерізанням червоної стрічки, вітаннями поважних гостей, піснями, солодким пригощанням, про це повідомляє Березанська селищна територіальна громада на своїй сторінці у Facebook.
З цією приємною подією дмитрівчан привітали представники Березанської селищної ради та її депутатського корпусу.

Треба відзначити, що відкриття майданчику стало можливим завдяки активності мешканців села. Так, створивши ініціативну групу, дмитрівці підготували проєкт на конкурс “Громада своїми руками”, що був організований ТОВ “ДТЕК ВДЕ” та проводився на території Березанської громади за підтримки селищної ради. Адміністратором конкурсу є благодійний фонд “Агенція місцевого економічного розвитку м. Зеленодольська”.
Серед вигравших у конкурсі “Громада своїми руками” були і дмитрівці, які отримали фінансування від компанії ДТЕК на придбання металевих конструкцій для дитячого майданчику.
Мешканці села вклали дуже багато зусиль в реалізацію проєкту “Кіт у чоботях” – власноруч збудували та облаштовували майданчик, висадили багато дерев і квітів. Загальний бюджет цього проєкту склав близько 118975 тис. грн, з яких: 78775 грн. – ТОВ “ДТЕК” на виготовлення конструкцій, 40200 грн. – власний внесок мешканців громади.
Створення дитячого майданчику “Кіт у чоботях” – це гарний приклад вирішення проблеми благоустрою завдяки ініціативі та участі мешканців громади в конкурсі “ГРОМАДА СВОЇМИ РУКАМИ”.