Учні закладів освіти Коблівської громади здобули призові місця у II етапі Всеукраїнської олімпіади з географії, української та англійської мов

0
305

19-20 листопада 2022 року здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради брали участь у II етапі Всеукраїнської олімпіади з географії, української та англійської мов, розповідає офіційний сайт Коблівської громади. 

Зазначається, що у зв’язку з воєнним станом та аби не наражати на небезпеку учасників, олімпіади проходили онлайн з дотриманням карантинних норм, заборон, обмежень, які діють на період війни.

У цьому році було заявлено 37 учнів до участі у олімпіадах, із яких 24 показали гарні результати, зайнявши призові місця із зазначених дисциплін:

з географії:

I місце

  • Коржова Вікторія Валентинівна, учениця 10 класу Рибаківського ліцею

II місце

  • Курилов Захар Сергійович, учень 8 класу Тузлівського ліцею
  • Казновецький Максим Андрійович, учень 10 класу Тузлівського ліцею
  • Крицький Данило Віталійович, учень 11 класу Тузлівського ліцею

з української мови:

I місце

  • Бучинська Ольга Юріївна, учениця 7 класу Новофедорівського ліцею
  • Плахтій Вероніка Миколаївна, учениця 8 класу Рибаківського ліцею
  • Пльохіна Ольга Євгенівна, учениця 9 класу Новофедорівського ліцею
  • Требунських Євгенія Сергіївна, учениця 11 класу Тузлівського ліцею
  • Шмілер Яна Сергіївна, учениця 10 класу Рибаківського ліцею

II місце

  • Бенні Серафім Ілліч, учень 9 класу Коблівського ліцею
  • Дубовенко Вікторія Віталіївна, учениця 11 класу Анатолівського ліцею
  • Колісніченко Руслана Геннадіївна, учениця 11 класу Коблівського ліцею
  • Куру Аліна Анатоліївна, учениця 10 класу Тузлівського ліцею

III місце

  • Курилов Захар Сергійович, учень 8 класу Тузлівського ліцею
  • Феленюк Софія Миколаївна, учениця 11 класу Рибаківського ліцею

з англійської мови:

I місце

  • Бараболя Олександра Вікторівна, учениця 9 класу Тузлівського ліцею
  • Дубовенко Вікторія Віталіївна, учениця 11 класу Анатолівського ліцею
  • Погребняк Ярослав Олександрович, учень 8 класу Рибаківського ліцею
  • Соловйова Антоніна Віталіївна, учениця 10 класу Рибаківського ліцею

II місце

  • Горковська Поліна Максимівна, учениця 10 класу Коблівського ліцею
  • Куру Аліна Анатоліївна, учениця 10 класу Тузлівського ліцею
  • Пльохіна Ольга Євгенівна, учениця 9 класу Новофедорівського ліцею
  • Требунських Євгенія Сергіївна, учениця 11 класу Тузлівського ліцею

III місце

  • Сиваєва Вероніка Вікторівна, учениця 11 класу Новофедорівського ліцею.

Також варто відзначити педагогів, які організували роботу та підготовку учнів до участі у II етапі Всеукраїнської олімпіади:

з географії: Тараненко Галина Олександрівна, Чечуй Світлана Василівна, Бізікова Наталя Вікторівна.

з української мови: Оліярник Марина Олексіївна, Сліпущенко Людмила Анатоліївна, Малюта Людмила Степанівна, Кухаренко Наталя Миколаївна, Мелашенко Марія Сергіївна, Крюкова Оксана Сергіївна

з англійської мови: Соловйова Лідія Олександрівна, Звєрєва Юлія Вікторівна, Жуковська Олена Миколаївна, Казновецька Оксана Володимирівна, Гуска Олена Олександрівна, Бессонова Мар’яна Володимирівна, Петриченко Ольга Миколаївна.