27 червня у селі Ракове на ярмарковій площі «Козацький торжок» вперше відбудеться «Нічний базар» — вечірній ярмарок із товарами місцевих виробників, живою музикою та відпочинком на березі Південного Бугу. Початок заходу о 20:00.
Ідея нічного ярмарку покликана об’єднати мешканців і гостей громади в атмосфері літнього вечора: після денної спеки відвідувачі зможуть прогулятися торговими рядами, скуштувати фермерські продукти та домашні страви, а також придбати вироби місцевих майстрів.
Організатори запрошують до участі фермерів, підприємців, ремісників та власників господарств. На ярмарку можна буде представити овочі, фрукти, ягоди, молочну продукцію та сири, мед і варення, випічку, м’ясні вироби, рибу та раків, готові страви, напої й вироби ручної роботи.
У міській раді наголошують, що для виробників це шанс показати продукцію, знайти нових покупців і розширити клієнтську базу. Наразі триває реєстрація продавців; подати заявку можна до початку заходу.
Організатори сподіваються, що «Нічний базар» стане новою традицією Вознесенської громади, поєднавши гастрономію, творчість і сімейний відпочинок у мальовничій локації на березі річки. Ярмаркова площа «Козацький торжок» створена в рамках співпраці з Данською радою у справах біженців (DRC).













