Важлива інформація щодо енергопостачання та життєдіяльності Березанської громади

0
167

Унаслідок обстрілів енергетичної інфраструктури збройними силами рф у Березанській громаді тривають аварійно-відновлювальні роботи. Сьогодні під головуванням в.о. селищного голови Ірини Гопайнич відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де визначено першочергові заходи для підтримки життєзабезпечення населення.

Основні рішення та повідомлення:

  • Відновлення електропостачання у селах громади може тривати від 5 до 10 діб залежно від безпекової ситуації.
  • У Березанці світло подаватиметься почергово по вулицях у режимі «3 години через 3». Графік може змінюватися. Жителів закликають мінімізувати споживання електроенергії у періоди включення, щоб уникнути перевантаження мережі.
  • Водопостачання здійснюватиметься за графіками, які встановлюють комунальні підприємства. У Березанці подача води узгоджуватиметься з графіком включення світла та додатково забезпечуватиметься генератором.
  • Усі населені пункти громади, де працюють башти Рожновського, забезпечені генераторами та пальним. Комунальні служби організовують оперативне підвезення генераторів до об’єктів водопостачання.
  • Біля КП «Березань» постійно діє очисна станція, де мешканці можуть безкоштовно набрати питну воду.
  • Пункти незламності працюють у всіх населених пунктах громади з 08:00 до 17:00. У Березанці вони розташовані за адресами:
    • вул. Центральна, 43 (відділення поліції)
    • вул. Центральна, 35 (Будинок культури)
    • вул. Новосельська, 9 (пожежна частина)
    • вул. Центральна, 33 (адмінбудівля селищної ради)
  • Комісія ухвалила рішення про виділення паливно-мастильних матеріалів із місцевого резерву для забезпечення роботи екстрених служб та генераторів.

Мешканців  громади закликають зберігати спокій, тримати телефони зарядженими, зробити запас питної води та використовувати електроенергію економно.