Глибокий сум та біль знову огорнули нашу громаду. Березанщина втратила ще одного відданого сина, захисника, який до останнього подиху був готовий стояти на варті нашої свободи.
23 січня 2026 року передчасно зупинилося серце старшого солдата, такелажника однієї з військових частин Збройних Сил України — СТЕПАНОВА Сергія Сергійовича (1971 року народження).
Трагедія сталася під час проходження курсу підготовки. Сергію раптово стало зле у наметовому містечку. Попри оперативну госпіталізацію, зусилля медиків та проведення реанімаційних заходів, врятувати життя воїна не вдалося.
Сергій Сергійович залишиться у пам’яті побратимів та земляків як надзвичайно позитивна людина, справжній патріот із героїчним настроєм та незламною вірою у перемогу.
Поховання відбудеться у селі Дмитрівка.
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам Сергія. Важко знайти слова втіхи, коли йдуть найкращі. Схиляємо голови у скорботі разом із вами.
Вічна пам’ять і слава Герою! Спочивай з миром, Захиснику.














