Відбувся ІІ етап шкільної ліги з настільного тенісу та шахів у Тузлівському ліцеї

0
121
Зміст

12 грудня 2025 року на базі Тузлівського ліцею відбувся ІІ етап шкільної ліги з настільного тенісу та шахів серед учнів і учениць 9–11 класів у рамках фізкультурно-оздоровчого заходу та змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Участь у турнірі взяли команди закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради у 2025/2026 навчальному році.

До змагань долучилися команди:

  • Коблівського ліцею
  • Рибаківського ліцею
  • Новофедорівського ліцею
  • Тузлівського ліцею
  • Українського ліцею

Результати настільного тенісу

  • Перше місце — Тузлівський ліцей
  • Друге місце — Український ліцей
  • Третє місце — Рибаківський ліцей

Результати шахових баталій

  • Перше місце — Український ліцей
  • Друге місце — Новофедорівський ліцей
  • Третє місце — Рибаківський ліцей

Змагання пройшли у дружній атмосфері, де спорт поєднався з інтелектуальною боротьбою, а учасники продемонстрували не лише майстерність, але й командний дух.

Організатори висловлюють щиру подяку адміністрації Тузлівського ліцею за високий рівень проведення заходу та смачний обід для учасників.