12 грудня 2025 року на базі Тузлівського ліцею відбувся ІІ етап шкільної ліги з настільного тенісу та шахів серед учнів і учениць 9–11 класів у рамках фізкультурно-оздоровчого заходу та змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Участь у турнірі взяли команди закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради у 2025/2026 навчальному році.

До змагань долучилися команди:
- Коблівського ліцею
- Рибаківського ліцею
- Новофедорівського ліцею
- Тузлівського ліцею
- Українського ліцею
Результати настільного тенісу
- Перше місце — Тузлівський ліцей
- Друге місце — Український ліцей
- Третє місце — Рибаківський ліцей
Результати шахових баталій
- Перше місце — Український ліцей
- Друге місце — Новофедорівський ліцей
- Третє місце — Рибаківський ліцей
Змагання пройшли у дружній атмосфері, де спорт поєднався з інтелектуальною боротьбою, а учасники продемонстрували не лише майстерність, але й командний дух.
Організатори висловлюють щиру подяку адміністрації Тузлівського ліцею за високий рівень проведення заходу та смачний обід для учасників.
















