Представники громадської ради Коблівської громади провели робочу нараду

0
99

23 жовтня 2024 року у приміщенні Офісу відновлення відбулася робоча нарада, в якій взяли участь сільський голова Панич В.М., секретар ради Талоха С.А., спеціалісти сільської ради та представники громадської ради Коблівської громади, повідомили у пресслужбі Коблівської громади. 

Під час наради обговорювалися питання, які потребують оперативного вирішення для покращення життя мешканців громади: 

— про вуличне освітлення в населених пунктах;
— про проблему з пасажиромісцями в соціальному автобусі по Рибаківському напрямку;

— про встановлення меморіальних дошок у закладах освіти громади. 

Голова громадської ради Микосянчик А.В. доніс до керівництва громади і присутніх зазначені проблеми, які турбують мешканців населених пунктів та які потребують спільного вирішення. 

В свою чергу очільник громади Панич В.М. зазначив про важливість порушених питань та наголосив на якнайшвидшому їх вирішенні. 

Нарада пройшла у конструктивному руслі. За її підсумками було надано відповідні доручення та визначено терміни їх виконання. 

Ця зустріч стала черговим свідченням прагнення громади до відкритого діалогу влада-громадськість та спільних зусиль у покращенні умов життя населення.