23 жовтня 2024 року у приміщенні Офісу відновлення відбулася робоча нарада, в якій взяли участь сільський голова Панич В.М., секретар ради Талоха С.А., спеціалісти сільської ради та представники громадської ради Коблівської громади, повідомили у пресслужбі Коблівської громади.
Під час наради обговорювалися питання, які потребують оперативного вирішення для покращення життя мешканців громади:
— про встановлення меморіальних дошок у закладах освіти громади.
Голова громадської ради Микосянчик А.В. доніс до керівництва громади і присутніх зазначені проблеми, які турбують мешканців населених пунктів та які потребують спільного вирішення.
В свою чергу очільник громади Панич В.М. зазначив про важливість порушених питань та наголосив на якнайшвидшому їх вирішенні.
Нарада пройшла у конструктивному руслі. За її підсумками було надано відповідні доручення та визначено терміни їх виконання.














