На Миколаївщині сапери знищили бойову частину російської ракети Х-59. Вона містила 300 кг вибухівки. Про це повідомляє пресслужба Головного управління Національної поліції у Миколаївській області.
Відомо, що крилату ракету збили бійці протиповітряної оборони під час відбиття однієї з ракетних атак росії. Невдовзі мешканці одного з населених пунктів регіону виявили її у полі.
Під час падіння вона розвалилася на фрагменти й не вибухнула. Авіаракета містила майже 300 кілограмів вибухівки.
Вибухотехніки поліції оглянули фрагменти ворожої ракети та у спеціально облаштованому місці знешкодили бойову частину шляхом підриву.
Зазначається, що у вівторок, 1 жовтня, росіяни запустили 32 ударні дрони «Шахед» з районів Приморсько-Ахтарська, Курська та Чауди (Крим).












