З найбільшого порту “Південний” вперше від 24 лютого відправлено судно з продовольством (фото)

0
587
Фото ілюстративне

З найбільшого українського порту “Південний” Одеської області вперше від початку повномасштабного російского вторгнення відправлено судно з продовольством. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України в Facebook.

Зазначається, що в ході реалізації “зернової ініціативи” сьогодні вранці з порту “Південний” вийшло перше з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну судно з українським продовольством. Це балкер SACURA, який прямує до Італії. Судно об’єдналося в караван із балкером ARIZONA, яке вирушило з порту “Чорноморськ” в Нідерланди. На борту обох суден 60 тис. тонн агропродукції.

Як підкреслив міністр інфраструктури Олександр Кубраков, сьогодні до експорту залучили найбільший український порт – “Південний”.

“Таким чином усі порти Великої Одеси задіяні для експорту агропродукції. Наразі наша ціль – нарощування перевалки в портах. Протягом двох тижнів плануємо вийти на обсяг перевалки 3-5 суден на добу. Працюємо з гарантами домовленостей, щоб “зерновий коридор” працював безперебійно і були дотримані усі безпекові вимоги до судноплавства”, – зазначив Кубраков.