Стало відомо, хто з вчителів закладів шкільної освіти прийматиме участь у конкурсі “Учитель року – 2022”

18 листопада Центром професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради в онлайн режимі проведено інформаційно-методичний семінар для вчителів, які прийматимуть участь у конкурсі “Учитель року – 2022”. Про це повідомляє сайт Коблівської сільської територіальної громади. Під час заходу працівниками Центру було окреслено основні вимоги та умови щодо проведення Конкурсу, учасникам надано організаційно-методичні рекомендації.

Цього року у конкурсі “Учитель року – 2022” від закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради прийматимуть участь у номінації “Біологія” Артеменко Людмила Миколаївна (Рибаківський ЗЗСО ), Кушнір Ольга Володимирівна (Новофедорівський ЗЗСО), у номінації “Інформатика” Горбурова Любов Леонідівна (Рибаківський ЗЗСО ), Фаріонов Олександр Олександрович (Новофедорівський ЗЗСО).

Також, до участі долучилася переможниця зонального етапу всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2021 у номінації “Українська мова і література” Оліярник Марина Олексіївна, яка поділилася власним досвідом участі та словами підтримки висловила побажання нашим конкурсантам, що так важливо на разі.